Hediyelik Gümüş Ayna ve Tarak Seti

Kadınların güzellik anlayışı yıllar boyunca hiçbir zaman azalmadan bugünlere kadar gelmiş. Fakat her kültürde farklı bir güzellik anlayışı, farklı bir güzellik aksesuarı, motifleri vs. kullanılmış. Hiç kuşku yok ki bizim kültürümün en önemli güzellik aksesuarlarından biri tarak ve el aynası takımıdır.

Birçok farklı sınıfa göre kimi zaman altın ve değerli taşlarla işlenmiş, kimi zaman sadece bakır ile. Ama her zaman güzelliğin bir temsili haline gelmiş. Bugünlerde oldukça otantik olarak duran ve her kadının kendisinde olmasını istediği bu takım şimdi sadece bir tık uzağınızda. Bu otantik gümüş ayna takımı kadınlara alınabilecek en iyi hediyelerden biridir aynı zamanda.

925 K gümüş el aynası ve tarak seti, her makyaj masası veya tuvalet masası için lüks ve zarif bir tamamlayıcıdır. El aynası, güzel bir şekilde işlenmiş gümüş kulplu büyük, oval şekilli bir aynaya sahipken, tarak karmaşık ayrıntılara sahip zarif bir tasarıma sahiptir. Her iki parça da yüksek kaliteli 925 K gümüşten yapılmıştır, bu da dayanıklılıklarını ve uzun süreli parlaklıklarını garanti eder. Bu set, hayattaki ince şeyleri takdir edenler ve kişisel bakımın önemine değer verenler için mükemmeldir. El aynası kolay ve hassas makyaj uygulaması sağlarken, tarak saçı yumuşatmaya ve şekillendirmeye yardımcı olur. Bu set, özel biri için düşünceli bir hediye veya kendiniz için lüks bir ödül olabilir.

Ayna siparişleriniz için gumus34.com internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.